با دفتر صد برگ فانتزی دیگر خاطرات خود را فراموش نخواهید کرد

اغلب اوقات فراگیران جوان نیازی به صفحه کامل یک دفترچه ندارند، بنابراین اگر آنها را از وسط نصف کنید، پول بیشتری دریافت می کنید.

من خوش شانس هستم که پدری دارم که دفتر صد برگ فانتزی را برای من نصف می کند. اگر کسی را نمی‌شناسید که این توانایی را داشته باشد.

می‌توانید او را به یک فروشگاه کپی بیاورید و او می‌تواند با پرداخت هزینه‌ای ناچیز این کار را برای شما انجام دهد. من آن دفترهای کوچک را برای پاسخ خواندن، کار با کلمات و فعالیت های نوشتن هدایت شده در میز مطالعه خود نگه می دارم.

اگر از نوت بوک برای چندین موضوع استفاده می کنید، برگه ها می توانند مفید باشند. به عنوان مثال اگر از کتاب ترکیب خود برای کار ریاضی و کلمه استفاده می کنید.

برگه ها می توانند به جدا نگه داشتن موضوعات کمک کنند. یک راه آسان برای ساختن زبانه ها این است که یک تکه مستطیلی کوچک از مقوا را تا کنید و آن را به یک صفحه منگنه کنید.

همچنین می‌توانید از برگه‌ها برای جداسازی موضوعات درون موضوعات استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر یک دفترچه یادداشت داشتید، می توانید یک برگه برای نوشتن داستانی، اطلاعاتی و متقاعد کننده داشته باشید.

وقتی با یک نوت بوک کار می کنید، گاهی اوقات پیدا کردن صفحه ای که آن را رها کرده اید دشوار است. یکی از راه‌های کمک به آن استفاده از نشانک است. بوک مارک های کاغذی معمولی به راحتی می توانند گم شوند. یک نشانک روبانی یک راه حل عالی برای این مشکل است.

روشی که من این کار را انجام می دهم این است که نواری را به پشت دفترچه بچسبانم. من متوجه شده ام که استفاده از نوار چسب بهترین نتیجه را دارد زیرا محکم است و روبان را در جای خود نگه می دارد.

شما می توانید طرح های سرگرم کننده نوار چسب را پیدا کنید که آن را برای زبان آموزان جوان جذاب می کند.