گرانترین ماشین ساخته شده از نقره که بازیگر معروف خریداری کرده است

نقره در 5000 سال قبل از میلاد کشف شد و از زمان کشف آن تحت الشعاع طلا قرار گرفته است. در حالی که معدنچیانی اختصاصی برای نقره وجود دارد، بیشتر آن به عنوان محصول جانبی استخراج طلا، مس، سرب و روی تولید می شود در این میان نگاهی به نقاشی با رنگ روغن داشته باشیم.

برای بسیاری از معادن غیر معمول نیست که از محصول جانبی برای پرداخت هزینه های عملیاتی استفاده کنند. نقره به طور قابل توجهی در کاربردهای صنعتی سنگین استفاده می شود و در مقایسه با فلزات دیگر مورد توجه قرار نمی گیرد.

در اینجا چند واقعیت جالب وجود دارد که باید در مورد نقره بدانید:
عنصر شیمیایی نقره AG است
نقره دارای نقطه ذوب 1763 درجه فارنهایت (961.78 درجه سانتیگراد) و نقطه جوش 3924 درجه فارنهایت (2162 درجه سانتیگراد) است.
در سال 1913، نقره با 2.64 دلار در هر اونس معامله شد. در ژانویه 1980، با تعدیل تورم، نقره با قیمت 114.27 دلار در هر اونس معامله شد. و در آوریل 2011، 54.54 دلار در هر اونس معامله شد. امروز 19 سپتامبر 2018 به قیمت 14.24 دلار معامله می شود در این میان نگاهی به نقره فروشی اصفهان داشته باشیم. بر اساس ساعت بدهی ایالات متحده، نقره باید 599 دلار در هر اونس معامله شود!
به گفته تد باتلر، کارشناس نقره، جی پی مورگان دارای 700 میلیون اونس نقره فیزیکی است!
در بالای زمین نقره کمتر از طلا وجود دارد.
نقره یکی از انعکاسی ترین فلزات در جهان است.
مکزیک بزرگترین تولید کننده نقره در جهان است.
نقره دارای خواص ضدباکتری طبیعی است و ضرب المثل “با قاشق نقره ای متولد می شود” از خانواده های ثروتمندی است که فرزندان خردسال خود را با قاشق های نقره ای تغذیه می کنند تا خاصیت کشتن میکروب داشته باشد در این میان نگاهی به نگهداری زیتون برای مدت طولانی داشته باشیم.
برخلاف طلا، نقره معمولاً بازیافت نمی شود. بسیاری از منابع استخراج شده در تلویزیون، لوازم الکترونیکی و غیره در محل های دفن زباله دفن می شوند.
نقره کمی سخت تر از طلا است.
من را شگفت زده می کند که نقره چقدر عشق کم می کند! این فلز باورنکردنی برای زندگی ما بسیار حیاتی است و در عین حال از احترام بسیار کمی برخوردار است.

نقره آینده جالبی دارد. تقاضای بالا به دلیل مصرف فناوری ما و موجودی فیزیکی کم، آن را برای زندگی ما بسیار مهم می کند. من پیش‌بینی می‌کنم که این مرد ضعیف روز خودش را خواهد داشت و احترامی که شایسته آن است خواهد داشت.

آیا به دنبال برداشتن گام بعدی در حرفه معدنکاری خود هستید یا خدمه بعدی خود را استخدام می کنید در این میان نگاهی به نگهداری طلا در فویل آلومینیوم داشته باشیم.

  • منابع:
  1. 10 INTERESTING FACTS ABOUT SILVER
  • تبلیغات:
  1. مناظره دو رقیب سرسخت در کشور برزیل با توهین شروع شد!
  2. استفاده از مواد پلی اتیلن در پخت بیسکوییت ساقه طلایی!
  3. کت از شما در برابر سرما محافظت میکند
  4. به فرزندانتان یاد بدهید چگونه کت بپوشند